Elektrik faturası ya kısalacak ya da uzayacak

Uzunluğu ile ilk olarak sosyal ağ elde etmek üzere sürekli gündeme gelen elektrik faturalar ile ilgili yeni gelişme laf konusu. Buna kadar elektrik faturaları ya içerik yönünden daha sade hale getirilecek. Bu kapsam da faturada yer alan kalemlerin sayısı azaltılacak. Aynı süre ise şuan faturalarda yer almayan kalemler faturaya eklenebilir.

öte taraftan Enerji ve Natürel Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, geçen hafta çarşamba günü elektrik dağılım şirketlerinin patronları ve üst yöneticileriyle bir araya geldi. Dönmez, patronlara hizmet kalitesini etkileyen elektrik kesintileri ve arızalar konusunda bazı hatırlatmalarda bulundu.

Dönmez, elektrik arıza ve kesintilerinin abone şikayetlerinin birincil sırasında geldiğine dikkat çekici ederek, “Arızalara ve kesintilere daha çabuk müdahale edin. Müşteri memnuniyetini artırın” talimatı verdi. Abonelerin, elektrik temas taleplerinin de kısa sürede karşılanmasına özen gösterilmesini isteyen Dönmez, “Abonelerin; istek, şikayet ve önerileri için çağrı merkezine sorunsuz erişimini sağlayın” diye konuştu.

sizlere kucukaltinfiyatlari.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın