Erdoğan: Kendi Google’ımızı hazırladık!

Kendi adaylarımızın olduğu yerlerde AK Parti’ye, Cumhur İttifakı’nın bir gereği olarak MHP adaylarımızın olduğu yerlere bu adaylarımızı aynı gayretle desteklememiz gerekiyor. Bu oylarımızı da gönül huzuru içerisinde vereceğiz. Herhangi bir istifhama hiçbir AK Partili’nin yer vermemesi gerektiğini düşünüyorum. Bizim en önemli şiarımız, bizim bir vaadimiz var ve bu vaadimize sadık olacağız. Her oy benzer amaca hizmet edecektir. Her tercih gibi bu da bir imtihandır. Bu manâlı imtihandan alnımızın akıyla, dosta güven, Türkiye düşmanlarına korku salacak, bir galibiyet oranıyla çıkmamız çok büyük önem arzediyor.

Genel Merkez yöneticilerimden, il, ilçe ve belde teşkilat mensuplarımıza, adaylarımızdan, sandık müşahitlerimize dek AK Parti çatısı altında siyaset yapan bütün kardeşlerimizin yüksek bilinçle yaklaşması son derece önemlidir. Karamsarlığa, ümitsizliğe, rehavete, gevşemeye yer yoktur. İktidarda 16 yılı geride bırakan başarımızın en büyük sırrı, halkın ve hakkın rızası için gece gündüz çalışmamızdır. Ev ödevimizi iyi yaptığımız için Rabbim bu başarıyı nasip etmiştir. İnşallah 31 Mart seçimlerine de benzer azim ve kararlılıkla çalışacağız. Değerli kardeşlerimin bir şeye özellikle ağırlık vermesi lüzumlu. Ülkemizin yakın çevresinde yaşanan kritik gelişmeler 31 Mart seçimlerini daha da manâlı ülkü getirmiştir.

erdogan kendi google imizi hazirladik 5c4b515029ef9 - Erdoğan: Kendi Google'ımızı hazırladık! Erdoğan, Erzurum adaylarını açıklıyor

Bu seçimler sadece Türkiye yok tüm dünyadan peşine düşüp takip edilecek. “AK Parti 31 Mart’ta acaba ne alacaktır? Sandıklardan ne çıkacak?” Hepsi bunu takip edecektir. Suriye’nin kuzeyinde bir terör koridoru meydana getirmek için batılı güçlerin ne yaptığını görüyorsunuz. Benzer kareye girmesi tahayyül edilemeyecek partilerin belirlenmiş çevrelerin telkinleri, emirleriyle al gülüm ver gülüm pazarlıklarla nasıl bir araya getirildiklerini de izliyorsunuz. Askeri ve ekonomik güçlü bir Türkiye’yi istemeyenler tüm araçlarıyla sahadadırlar.

Kimi zaman döviz kuru manipülasyonlarıyla, kimi süre siyasetleriyle hedeflerine ulaşmaya çalıştılar. Ulaşabildiler mi? Hayır, elhamdülillah. derhal döviz 5,2’ye düştü. Sıkı tutacağız, iyi duracağız. Bu da geçici. İç ve dış siyasette kurulan bu tezgahların hepsini yıktık, yıkıyoruz ve yıkacağız. Türkiye’yi baştan eski, fena, zayıf ve dingin günlerine geri getirmek emellerine ulaşamayacaklar. Dün Kara Harp Okulu’nda çok manâlı bir açılışa katıldım. Bizim de Google’ımız hazırlandı. Onun sunumunu yaptık. Uzayda bütün çekimler yapılabiliyor ve bunu rahatlıkla görebiliyoruz.

Bana da sürpriz yaptılar. Rize Güneysu ilçesinin görüntülerini almışlar, fazla net, onu gördüm. Artvin-Rize Havaalanı, İstanbul Boğazı’ndan üçüncü köprünün net çekimleri, onu gösterdiler. Bütün bunlar kendi imkanlarımızla yapılır ayla geldi. Allah’a hamdolsun. İşte bu kadro 31 Mart seçimlerine bu özgüvenle gidiyoruz. İHA’larla silahsız insansız hava araçlarıyla başarıyoruz. Kapılarında bizi bekletenler artık bekletemeyecekler; çünkü biz yapıyoruz. Son Rusya seyahatimizde fazla verimli bir seyahati gerçekleştirdik. Güneyimizde barışı da böylece sağlamış bulunuyoruz.

Bundan Böyle tüm kardeşlerimin kırgınlıkları bir kenara bırakarak 31 Mart’a yoğunlaşmasını istiyorum. Türkiye’nin her uygun Erzurumlu kardeşlerim var. telefon diplomasisiyle arayacaksınız. 

 

sizlere kucukaltinfiyatlari.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın