Giyim markası Forever New Türkiye’den çıkıyor siparişler ne olacak?

Avustralyalı giyim markası Forever New Türkiye’deki faaliyetlerine son veriyor. Şirketin Instagram hesabından yapılan açıklamada, “Büyük bir üzüntüyle belirtiyoruz ki Türkiye’deki işlerimize son veriyoruz” açıklamasında bulunuldu.

Siparişler ne olacak?
Forever New’dan yapılan açıklamada 30 Ocak tarihine değin bahşedilen siparişlerin teslim edileceği ya da ücretlerin iade edileceği belirtildi.

Forower instagramındaki duyuru!

giyim markasi forever new turkiye den cikiyor siparisler ne olacak 5c51a289b73ae - Giyim markası Forever New Türkiye'den çıkıyor siparişler ne olacak?

Forever New’un İstanbul’da Ataşehir, Bakırköy, Şişli, Kadıköy, Bayrampaşa ve Beşiktaş’ta şubeleri bulunuyordu.

Forever New hangi ülkenin?

giyim markasi forever new turkiye den cikiyor siparisler ne olacak 5c51a297ebac9 - Giyim markası Forever New Türkiye'den çıkıyor siparişler ne olacak?Melbourne’de kurulan Forever New 2006 yılında Avustralya’da ticari hayatına başladı. Şirketin internet sitesinde bulunan şubelere göre Avustralya’nın yanı sıra Yeni Zelanda’da da şubeleri bulunuyor.

Melbourne’de kurulan Forever New 2006 yılında Avustralya’da ticari hayatına başladı. Şirketin internet sitesinde bulunan şubelere kadar Avustralya’nın yanı sıra Yeni Zelanda’da da şubeleri bulunuyor.

sizlere kucukaltinfiyatlari.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın