İstanbul’da halk müziği sebze satışı 50 noktada yalnızca bu 7 mahsul satılıyor

İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi, enflasyonla topyekün çaba kapsamında Aksaray Meydanı’na mobil tanzim satmak noktası kurdu. Kentte toplam 50 tanzim satmak noktası kurulacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı, tanzim satmak noktalarında birincil etapta sadece 7 ürünün bulunacağını açıkladı.
Gelen talebe göre ürünlerin çeşitleneceğini gösteren Baraçlı, “Ürünlerimiz domates, biber, patlıcan, patates, soğan, ıspanak ve salatalık almak üzere bu ürünlerde çalışmalarımız başlayacak” dedi.

Ürünler kaliteli olacak
istanbul da halk muzigi sebze satisi 50 noktada yalnizca bu 7 mahsul satiliyor 5c6134aa153e2 - İstanbul'da halk müziği sebze satışı 50 noktada yalnızca bu 7 mahsul satılıyorİstanbul’un 50 noktasında büyük çadırlarda sebze satışlarının gerçekleştirileceğini gösteren Baraçlı, “Bizler tüm yiyecek ve tarım dairemiz, Beltur şirketimizle beraber faal bir şekilde bu 50 noktada çalışmalarımız devam edecek. Tüm takım arkadaşlarımız, halkla ilişkiler ekibimiz, zabıta ekibimiz satışları buralarda gerçekleştirecek. Ve bununla birlikte satışlarımızı gerçekleştirirken de ürünün kalitesine de son derece uyarı edeceğiz. Marketlerde alınan ürünlerin kalitesinde onlara ürünleri onlara sunarak, vatandaşlarımızın temiz, leziz ürünleri almalarını sağlayacağız” dedi.

sizlere kucukaltinfiyatlari.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın